Psychoterapia Par

Oferta

Jak wiadomo, nie ma związku, którego nie dotknęłyby kłótnie czy kryzysy. W swojej pracy z parami, KONCENTRUJĘ się przede wszystkim na zrozumieniu obu stron. Dając możliwość, jako terapeuta par w Szczecinie nie tylko poznania sedna dotykającego ich problemu, ale i czynników go wywołujących.

Psychoterapia par Szczecin

Niejednokrotnie Psychoterapia par w Szczecinie lub online pozwala dostrzec, że powodem kłótni partnerów nie jest brak zrozumienia, a często błędna komunikacja czy mechanizmy wynikające z dzieciństwa. Psychoterapia par nie jest niczym wstydliwym, to dobry krok w budowaniu silnego i trwałego związku.

Terapeuta par Szczecin

Ogromnym sukcesem jest otwartość obojga partnerów podczas terapii. Często w swojej praktyce stosuję terapię poznawczo-behawioralną. Dostrzeganie silnych i słabych stron obojga partnerów, pozwala na całkowicie nowe spojrzenie. Dlatego zrozumienie to klucz ku poprawie relacji, który umożliwia terapia małżeńska.

Psycholog par Szczecin

Terapia małżeńska Szczecin

Psychoterapia związków Szczecin

Skorzystanie z terapii pozwoli niejednokrotnie uniknąć rozstania czy rozwodu w przypadku małżeństw. Warto zrobić ten krok ku szczęściu obojga partnerów, a niejednokrotnie i dzieci, które najbardziej cierpią w trakcie rozwodów.

Chcesz umówić wizytę?

ZAPRASZAM DO KONTAKTU