Konsultacje
i terapia online

Oferta

Technologia pozwala na ogromne możliwości również w psychoterapii. Zwłaszcza obecnie psychoterapia online jest wręcz zbawiennym narzędziem, pomagającym ludziom przetrwać czasy izolacji i wielu restrykcyjnych obostrzeń.

Konsultacje psychologiczne online

Niezależnie, gdzie borykasz się ze swoim problemem – zawsze mam możliwość udzielenia Ci pomocy. Zarówno telefonicznie, ale i poprzez umówienie na konsultację online. Dając Ci tym poczucie, że nie jesteś sam z problemem, z którym się zmagasz. Terapia psychologiczna online będzie również świetnym rozwiązaniem dla osób z trudnościami w poruszaniu lub cierpiącymi przebywających za granicą.

Psychoterapia online

Psycholog online jest takim samym wsparciem, jak podczas wizyty i rozmowy w gabinecie. Skupiając się tak samo na rozpoznaniu problemu i skutecznym jego rozwiązaniu. Najważniejszy jest pierwszy krok, czyli decyzja o rozpoczęciu terapii. Odpowiednie nastawienie i wspólna praca, pozwolą na sukces całego procesu terapii.

Terapia psychologiczna online

Psycholog online

Podczas konsultacji psychologicznej, zarówno telefonicznej czy bezpośrednio online, analizuję wszystkie czynniki problemu, dobierając odpowiednią formę terapii. Najczęściej pracuję, stosując terapię poznawczo-behawioralną z elementami terapii systemowej.

Chcesz umówić wizytę?

ZAPRASZAM DO KONTAKTU