Konsultacja psychologiczna

Oferta

W mojej pracy dobra komunikacja to podstawa. Dlatego najlepszym wstępem do psychoterapii jest konsultacja psychologiczna. Telefoniczna, podczas której przeprowadzam wywiad lub po umówieniu w gabinecie.

Konsultacja psychologiczna Szczecin

Konsultacja psychologiczna w Szczecinie lub online – to dwie możliwości spotkania się na pierwszej wizycie, która pozwoli na rozpoznanie dolegliwości. To, co stawiam na pierwszym miejscu to przyjazna atmosfera, którą tworzę jako psycholog. Pozwala to pacjentowi odczuwać swobodę podczas rozmowy. Co ważne, to właśnie swoboda i otwartość wobec pacjenta mają niebagatelną rolę w skuteczności całej terapii. Konsultacja indywidualna w Szczecinie w moim gabinecie to pierwszy krok ku zmianie i lepszemu samopoczuciu. W efekcie daje to nam możliwość wybrania odpowiedniego kierunku psychoterapii i pełnego zrozumienia problemu dotykającego pacjenta.

Psycholog konsultacja indywidualna Szczecin

Konsultacja psychologiczna to też duży krok ku wsparciu samego siebie, a przede wszystkim ukierunkowaniu myślenia z zaburzonej perspektywy na właściwą. Pozwala również na zebranie wszelkich szczegółowych informacji, aby w następnym etapie podczas wizyty omówić cele wspólnej pracy.

W swojej praktyce współpracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi pacjentami.

Chcesz umówić wizytę?

ZAPRASZAM DO KONTAKTU