Psychoterapia Indywidualna dla dorosłych

Oferta

Psychoterapia indywidualna dla dorosłych również wchodzi w zakres moich kompetencji. Pomagam podczas indywidualnych spotkań w wielu schorzeniach związanych np. z bezsennością, kompulsywnym objadaniem, zaburzeniami związanymi z postrzeganiem siebie czy depresją. 

Psycholog terapia indywidualna Szczecin

Skutecznym rozwiązaniem w wielu przypadkach jest długofalowa terapia osób dorosłych. W Szczecinie znajduje się mój gabinet, w którym wspólnie wyznaczamy cel i formę psychoterapii indywidualnej i z pełnym zrozumieniem poszukujemy sedna problemu. Podczas konsultacji otaczam pacjenta pełną uwagą, otwartością i zrozumieniem jako psycholog.

Psychoterapia indywidualna Szczecin

Terapia indywidualna, w Szczecinie oraz online niezależnie, w jakim miejscu rozmawiamy, zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu, który tylko iluzorycznie wydaje się, że jest zbyt trudny, by sobie z nim poradzić. Wszelkie ograniczenia i negatywne zniekształcenia poznawcze tworzą barykady w głowie i nieprawdziwe obrazy, które mają niebagatelny wpływ na nasze postrzeganie i samopoczucie. 

Psycholog dla dorosłych Szczecin

Terapia osób dorosłych Szczecin

Terapia psychologiczna Szczecin

Jeśli wszystko wydaje Ci się być w czarnych barwach, podczas terapii na nowo odzyskasz dobry stan psychiczny i satysfakcję z przebytej drogi. 
A rzeczywistość nie będzie już wydawała się negatywna, jak wcześniej.

Chcesz umówić wizytę?

ZAPRASZAM DO KONTAKTU