Interwencja kryzysowa

Oferta

Podczas kryzysu najtrudniej zrozumieć, że nigdy nie jest się samemu z problemem. Interwencja kryzysowa w Szczecinie lub online jest najlepszym rozwiązaniem, kiedy problem staje się być wyzwaniem ponad nasze siły.

Interwencja kryzysowa Szczecin

Zawsze pomagam w kryzysie jako terapeuta. Interwencja kryzysowa w Szczecinie dotyczy zarówno osób indywidualnych, jak i rodzin. Pomagam stanąć na nogi po doświadczeniu trudnych przeżyć lub traum, mających ogromny wpływ na codzienne funkcjonowanie.

Psycholog interwencja kryzysowa Szczecin

Otaczam swoich pacjentów, zarówno wsparciem emocjonalnym, jak i werbalnym, niwelując lęk, poczucie wstydu i bólu oraz głębokiej bezradności, dając tym samym poczucie możliwości wyjścia z kryzysu, który niejednokrotnie jest wręcz blokujący i uniemożliwiający normalne działanie, np. w pracy czy szkole. Jako psychoterapeuta, wspieram zarówno w kwestii straty bliskiej osoby, rozwodu, wypadku, niepełnosprawności czy wszelkich przeżyć, które można określić, jako traumatyczne. Interwencja kryzysowa ma zmotywować pacjenta do kolejnych kroków wyjścia z obciążającej go sytuacji, w której się znalazł i wyleczenie wszelkich symptomów traumy. 

Terapeuta interwencja kryzysowa Szczecin

Podczas wizyt, wykorzystuję techniki terapii poznawczo-behawioralnej, systemowej lub innej metodyki, odpowiednio dobranej pod indywidualne potrzeby pacjenta.

Chcesz umówić wizytę?

ZAPRASZAM DO KONTAKTU