Psychoterapia Dzieci i Młodzieży

Oferta

Dzieci i młodzież ze względu na okres dorastania i kształtowania się swojego „ja” szczególnie narażone są na wiele dolegliwości psychicznych, jak choćby niskie poczucie własnej wartości czy nieśmiałość, prowadząca do izolowania się.

Psycholog dziecięcy Szczecin

W tym okresie szczególnie ważne jest zrozumienie i wsparcie dziecka, co doradzam również jako psycholog dziecięcy. W Szczecinie, w moim gabinecie czy poprzez konsultacje online, można uzyskać możliwość otrzymania pomocy. Podczas konsultacji psychologicznej analizuję konkretny problem, z którym boryka się dziecko. Podczas terapii najważniejsze są chęć i wspólne działanie ku dobremu samopoczuciu i silnej kondycji psychicznej.

Psychoterapia dzieci Szczecin

Psychoterapia Dzieci i Młodzieży, zwłaszcza teraz jest istotna, kiedy małoletni narażeni są na nowe czynniki wpływające na ich poczucie wartości, czego przykładem mogą być media społecznościowe. Ogromna wrażliwość w połączeniu z delikatną psychiką mogą prowadzić do zaburzeń oceny samego siebie, depresji czy wycofywania się z życia społecznego. 

Psychoterapeuta dziecięcy Szczecin

Psycholog dla dzieci Szczecin

Terapia dziecka Szczecin

Dlatego nie należy bagatelizować znaczenia, jakie ma wsparcie, a w ostateczności terapia dziecka. Szczecin, zarówno w moim gabinecie, jak i podczas rozmowy online, dziecko otrzyma pełną diagnozę i pomoc psychologiczną.

Chcesz umówić wizytę?

ZAPRASZAM DO KONTAKTU